Alemdağ Mutfak Gider Açma

Acil Alemdağ Mutfak Gider Açma

05326671748

North Alemdağ
 • Alemdağ Acil 30 DAKİKA USTA FİYAT ALINIZ
Alemdağ Mutfak Gider Açma Tesisatçı haftanın 7 gün. 05326671748 telefon numarası hizmetlerimiz devam ediyor.

Alemdağ Mutfak Gider Açma Alemdağ Robotla Tuvalet Tıkanıklığı Açma 750.TL FİYATLARLA

Alemdağ Mutfak Gider Açma, Alemdağ Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Alemdağ Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Alemdağ Lavabo Mutfak Gider Açma, Alemdağ Mutfak Tıkanıklığı Açma, Alemdağ Yer Süzgeci Mutfak Gider Açma, Alemdağ Tıkalı Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Tıkanıklığı ç Açılır, Mutfak Gideri AçmaÜsküdar Mutfak Gider Açma, Alemdağ Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Alemdağ Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Alemdağ Lavabo Mutfak Gider Açma, Alemdağ Mutfak Tıkanıklığı Açma, Alemdağ Yer Süzgeci Mutfak Gider Açma, Alemdağ Tıkalı Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Tıkanıklığı ç Açılır, Mutfak Gideri AçmaÜsküdar Mutfak Gider Açma, Alemdağ Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Alemdağ Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Alemdağ Lavabo Mutfak Gider Açma, Alemdağ Mutfak Tıkanıklığı Açma, Alemdağ Yer Süzgeci Mutfak Gider Açma, Alemdağ Tıkalı Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Tıkanıklığı ç Açılır, Mutfak Gider Açma

#Alemdağ Mutfak Gider Açma #Alemdağ Tuvalet Tıkanıklığı Açma #Alemdağ Tuvalet Tıkanıklığı Açma, #Alemdağ Lavabo Mutfak Gider Açma #Alemdağ Mutfak Tıkanıklığı Açma #Alemdağ Yer Süzgeci Mutfak Gider Açma #Alemdağ Tıkalı Tuvalet Tıkanıklığı Açma.

Alemdağ Tuvalet Tıkanıklığı açma , Alemdağ Tuvalet Tıkanıklığı Açma , Alemdağ lavabo Tuvalet Tıkanıklığı açma,Alemdağ tuvalet Tuvalet Tıkanıklığı açma, Alemdağ makineli Tuvalet Tıkanıklığı açma.


Alemdağ Lavabo Tıkanıklığı Açma

Alemdağ Lavabo Mutfak Gider Açma sorunları, yerleşim bölgelerinde uğraşılması en can sıkıcı sorun alanlarından biridir. Yukarıdaki sorun kısa sürede çözülmezse yerleşim yerlerinde sıkışıklığın olduğu alanların kullanılması mümkün olmayacaktır. Ayrıca Alemdağ evde ya da iş yerinde hoş olmayan bir kokunun ortaya çıkması kaçınılmazdır. Alemdağ Mutfak Gider Açma tıkanma sorunları doğal olarak yaşam konforunu doğrudan etkileyen konular arasında yer almaktadır. Bu sebeplerden dolayı Mutfak Gider Açma probleme anında müdahale edilmesi gerekmektedir. Alemdağ Lavabo Mutfak Gider Açma tesisat firması olarak müşterilerimizin yaşam alanlarında karşılaştıkları Lavabo Mutfak Gider Açma sorunlarını ve firmanın gerçekleştirdiği işlemleri şu şekilde sıralayabiliriz. • Alemdağ Lavabo Tuvaletlerdeki engeller • Alemdağ Tıkalı Lavabo Açma • Alemdağ Mutfak gider hattındaki Tuvalet Tıkanıklığılarla ilgili sorunlar • Alemdağ Tuvalet Tıkanıklığı Lavabo giderlerin açılması • Alemdağ Pimaş'ı Lavabo açma çalışmaları • Alemdağ Kanalizasyon Lavabo açma • Alemdağ Lavabo Tuvalet Tıkanıklığı tıkanmasının ortadan kaldırılması Alemdağ Lavabo Mutfak Gider Açma sorununuz ne kadar ciddi olursa olsun, biz firma olarak sorunu kısa sürede çözme yeteneğine sahibiz.Tuvalet Tıkanıklığı Tuvalet Lavabo Açma

Alemdağ Lavabo Tıkanıklığı Açma

Alemdağ Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Alemdağ Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Alemdağ Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Alemdağ Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Alemdağ Lavabo Tıkanıklığı Açma, Alemdağ Mutfak Tıkanıklığı Açma, Alemdağ Yer Süzgeci Tıkanıklığı Açma, Alemdağ Tıkalı Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Tıkanıklığı ç Açılır, Tıkanıklığı Açma Alemdağ Tıkanıklığı Açma, Alemdağ Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Alemdağ Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Alemdağ Lavabo Tıkanıklığı Açma, Alemdağ Mutfak Tıkanıklığı Açma, Alemdağ Yer Süzgeci Tıkanıklığı Açma, Alemdağ Tıkalı Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Tıkanıklığı ç Açılır, Tıkanıklığı Açma Alemdağ Tıkanıklığı Açma, Alemdağ Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Alemdağ Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Alemdağ Lavabo Tıkanıklığı Açma, Alemdağ Mutfak Tıkanıklığı Açma, Alemdağ Yer Süzgeci Tıkanıklığı Açma, Alemdağ Tıkalı Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Tıkanıklığı ç Açılır, Tıkanıklığı Açma.


Alemdağ Mutfak Gider Açma ç Yapılır?

Alemdağ Yerleşim alanlarında meydana gelen en problemli Mutfak Gider Açma sorunu tuvaletlerde meydana gelen problemlerdir. Tuvaleti kullanamama ya da tuvalet giderinden kanalizasyon sızıntısı gibi sorunlar kullanıcıyı doğrudan etkileyen sorunlardır. Kısa sürede sorun çözülmezse tuvalet kullanılmaz ve oturma odasında hoş olmayan bir koku oluşur.Alemdağ Ayrıca bir Mutfak Gider Açma soruna müdahalede gecikme yaşanırsa çeşitli salgın hastalıklara davetiye çıkarılabilir. • Alemdağ Tuvalet Mutfak Gider Açma, önce kendiniz müdahale etmeyi de düşünebilirsiniz. Mutfak Gider Açma işleminin bir parçası olarak aşağıdaki adımları kendiniz gerçekleştirebilirsiniz. • Alemdağ Klozet tıkanmasının nedeni klozetin içine yabancı cisimlerin atılması veya suda çözünmeyen tuvalet kağıtlarının gidere kaçmasıdır. • Alemdağ Tıkanmaya neden olan yabancı cisimler tahliye hattında belirli bir noktanın ötesine geçemez. • Alemdağ Tuvalet Tıkanıklığı görünüyorsa giderden çıkarabilirsiniz. • Alemdağ Tahliye hattının borularına zarar vermemek için tahliye hattını bir çubukla açmaya çalışabilirsiniz. • Alemdağ Tahliye hattını bir pompa ile basınçlandırarak tahliyeyi açabilirsiniz. • Alemdağ Klozet kapağını kullanarak yabancı cisimlerin gidere girmesini engelleyebilirsiniz..

Alemdağ Mutfak Gider Açma ç Yapılır?

Alemdağ Klozet Tuvalet Tıkanıklığı belirtileri nelerdir?

Alemdağ Klozet Tuvalet Tıkanıklığı belirtileri nelerdir?

Alemdağ Klozet gider hattını açmak için yukarıdaki adımları uygulayarak Klozet tıkanıklığı gideremeyebilirsiniz. Bu durumda profesyonel bir hizmete ihtiyacınız olduğunu düşünebilirsiniz. Firmamız Klozet tıkanıklığı probleminize kısa sürede çözüm bulacaktır. Herhangi bir Klozet Tuvalet Tıkanıklığı sorununuz varsa Alemdağ 7 gün 24 saat firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Web sitemizdeki Alemdağ iletişim numaralarını kullanarak bizimle iletişime geçtiğinizde, Alemdağ uzman ekibimiz en kısa sürede size ulaşacaktır. Alemdağ Firma olarak Klozet tuvaletinizi Mutfak Gider Açma giden süreci şu şekilde sıralayabiliriz. • Alemdağ Öncelikle uzman ekibimiz gerekli araştırmayı yaparak sorunun kapsamını belirler. • Alemdağ Sorun, Klozet giderinden veya binanın Klozet Mutfak Gider Açma kaynaklanıyor olabilir. • Alemdağ Video kamera ile Pimaş hattına bakılarak Klozet Mutfak Gider Açma yeri belirlenir. Sorunlu alan, modern bir cihazın ekranından görülebilir. Bu şekilde, sorunun kapsamını ele almak için bir Alemdağ Kırmadan Klozet Açma yol haritası tanımlanabilir. • Alemdağ Problem Klozet edildikten sonra robotik tahliye ağzı kullanılarak problem kısa sürede ortadan kalkar. •Alemdağ Klozet Mutfak Gider Açma çatlama olmaz. Müşterilerimiz için de memnuniyet yaratır. Yukarıdaki Alemdağ profesyonel uygulamalar sayesinde Klozet Mutfak Gider Açma işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca problemin tekrarlanmaması için firmamız müşterilerimize gerekli tavsiyeleri vermektedir.


Alemdağ Mutfak Gider Açma ç Açiyoruz?

Alemdağ Mutfak Gider Açma yaparken sıklıkla yaptığımız işlemlerden biri de lavabo temizliğidir. Lavabolar, yaşam alanlarının tıkanma ihtimali en yüksek olan bölümlerinden biridir. Suda çözünmeyen maddelerin lavaboya gönderilmesi, tıraş olurken gidere giren saç, sakal gibi maddelerin kısa sürede Alemdağ lavabonun tıkanmasına neden olur. Bu tür aşırı yüklenme sorunları ile karşılaştığınızda, kendi başınıza müdahale etmeyi düşünebilirsiniz. Lavaboyu açma prosedürlerini izleyerek sorunu çözebilirsiniz. • Alemdağ Tıkalı lavaboyu pompa ile basınç uygulayarak açabilirsiniz. • Alemdağ Tıkanan yeri lavabonun üst kısmındaki deliklerden şiş ile açmayı deneyebilirsiniz. • Alemdağ Bağlantı borusunu eviyenin alt kısmından çıkarabilirsiniz. Basit bir tornavida kullanarak, sökülen boruda tıkanmalara neden olan maddeleri çıkarabilirsiniz. • Alemdağ Tıkanmayı gidermek için bir gider temizleyici kullanmayı da düşünebilirsiniz..

Alemdağ Mutfak Gider Açma ç Buluyoruz?
Alemdağ Lavabo Mutfak Gider Açma Tesisatçı

Alemdağ Lavabo Mutfak Gider Açma Tesisatçı

Alemdağ Mutfak Gider Açma, Alemdağ Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Alemdağ Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Alemdağ Lavabo Mutfak Gider Açma, Alemdağ Mutfak Tıkanıklığı Açma, Alemdağ Yer Süzgeci Mutfak Gider Açma, Alemdağ Tıkalı Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Tıkanıklığı ç Açılır, Mutfak Gider Açma Alemdağ Mutfak Gider Açma, Alemdağ Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Alemdağ Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Alemdağ Lavabo Mutfak Gider Açma, Alemdağ Mutfak Tıkanıklığı Açma, Alemdağ Yer Süzgeci Mutfak Gider Açma, Alemdağ Tıkalı Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Tıkanıklığı ç Açılır, Mutfak Gider Açma Alemdağ Mutfak Gider Açma, Alemdağ Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Alemdağ Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Alemdağ Lavabo Mutfak Gider Açma, Alemdağ Mutfak Tıkanıklığı Açma, Alemdağ Yer Süzgeci Mutfak Gider Açma, Alemdağ Tıkalı Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Tıkanıklığı ç Açılır, Mutfak Gider Açma.


Alemdağ Lavabo Tuvalet Tıkanıklığıları Neden Olur?

Alemdağ Lavabo Tuvalet Tıkanıklığıları için kimyasal kullanmak tehlikeli midir? Alemdağ Tuvalet Tıkanıklığıları işlemlerinde ilk akla gelen gider Tuvalet Tıkanıklığıları için kimyasalların kullanılmasıdır. Söz konusu kimyasal, içerdiği bileşenler sayesinde lavabonun hızlı bir şekilde açılmasını sağlıyor. Ancak bu durum gider hattı borularına zarar verdiği için orta ve uzun vadede bir faydası yoktur. Bu nedenle Tuvalet Tıkanıklığıları işlemlerinde kimyasalların kullanılmasını firma olarak önermiyoruz. Alemdağ Lavabo nasıl temizlenir? Yukarıdaki yöntemler ile lavabo Tuvalet Tıkanıklığıları açamıyorsanız profesyonel Alemdağ destek alarak problemden kurtulabilirsiniz. Firma olarak Tuvalet Tıkanıklığıları işlemlerini aşağıdaki şekilde gerçekleştirmekteyiz. • Alemdağ Tıkanmış klozet problemlerinde olduğu gibi keşif yaparak problemin yaşam alanınızdan mı yoksa binadaki ana rögardan mı kaynaklandığını tespit ediyoruz. • Alemdağ Bir sorunun bir giderden kaynaklandığını belirlediğimizde, kamerayı gider hattına doğrultup sorunun nerede olduğunu tespit ediyoruz. • Alemdağ Robotik cihazı problem noktasına yönlendirerek tıkanıklığın giderilmesini sağlıyoruz. • Alemdağ Sorunun bir daha yaşanmaması için müşterilerimize de destek oluyoruz. Modern cihazlar ile uygulama yaptıktan sonra sorunun sonsuza kadar çözüleceğinden emin olabilirsiniz. Alemdağ Tuvalet Tıkanıklığıları sektörünün lider firmalarından biri olan Alemdağ firmamızı tercih ederek doğru tercih yaptığınızdan emin olabilirsiniz..

Alemdağ Lavabo Tuvalet Tıkanıklığıları Neden Olur?

Alemdağ Robotla Mutfak Gider Açma

Alemdağ Robotla Mutfak Gider Açma

Alemdağ Konutlarda Robotla Tuvalet Tıkanıklığı işlemlerinin en sık gerçekleştiği alanlardan biri de Robotla Tuvalet Tıkanıklığı Mutfaklar, yaşam alanlarında en çok kullanılan ve maliyet sorununun ortaya çıktığı bölümlerin başında gelir. Gider hattına yağ benzeri maddeler girerse, lavabo kısa bir süre sonra tıkanabilir. Ayrıca yemek artıkları da gider hattının belli bir yerinde tıkanmasına neden olur. Evyede sıcak su kullanmak sorunu nispeten geciktirir. Mutfak gideri açma operasyonlarında önce kendiniz müdahale etmeyi düşünebilirsiniz. Bu kapsamda tıkanıklığı gidermek için aşağıdaki adımları uygulamanızı öneririz. Alemdağ Tıkanan Tuvalet Açma • Basit bir pompa ile tıkanıklığa müdahale edebilirsiniz. Pompa oluşturduğu basınç ile tıkanıklığın giderilmesini sağlayabilir. • Basit bir tükürük ile tıkanma noktasına gelebilir ve tıkanmaya neden olan yabancı maddeleri çıkarabilirsiniz. • Önermesek de kimyasal bir gider temizleyici kullanarak tıkanıklığı giderebilirsiniz. Alemdağ Mutfak lavabosu nasıl temizlenir? Alemdağ Firmamızı tercih ederek mutfak Robotla Tuvalet Tıkanıklığı profesyonel bir şekilde açılacağından emin olabilirsiniz. Alemdağ Robotla Tuvalet Tıkanıklığı işlemi kapsamında mutfak lavabosuna müdahalemiz şu şekildedir. • Alemdağ Her zaman olduğu gibi öncelikle sorunun kaynağını tespit ediyoruz. • Alemdağ Alanında uzman ekibimiz ve modern ekipmanlarımız ile sorunu profesyonelce çözeriz. • Alemdağ Yine kanal açma işlemi kapsamında bir Tuvalet Tıkanıklığı oluştuğunda kamera ile müdahale ediyoruz. • Alemdağ Kamera ile ilgili sorunun nerede olduğunu tespit ediyoruz. • Alemdağ Robotik cihaz yardımı ile sorunu kısa sürede çözüyoruz. •Alemdağ Binanın ana rögar hattından kaynaklanan bir aşırı yük sorunu olduğu kanaatine varılması durumunda müşterilerimize bu kapsamda profesyonel destek sağlamaktayız.


Alemdağ Mutfak Tıkanıklığı Açma

Alemdağ Mutfak Tıkanıklığı işlemi kapsamında firmamız tarafından gerçekleştirilen işlemlerden biri de Mutfak Tıkanıklığı açılmasıdır. Bu aktivite aynı zamanda montaj süreçlerinde profesyonellik gerektiren bir süreçtir. Bu anlamda Alemdağ firmamızı tercih ederek tıkanan Mutfak Tıkanıklığı kısa sürede açılacağını garanti edebilirsiniz. Alemdağ Mutfak Tıkanıklığı tıkanmasının iki farklı sebebi olabilir. Bunlardan ilki inşaat aşamasında yapılan işçilik ve mühendislik hatasıdır. Diğeri ise Alemdağ binanın Mutfak Tıkanıklığı yeteneklerine uygun boruların kullanılmamasıdır. Her iki durumda da kapak yakında tıkanacaktır. Ayrıca kullanıcı hatasından dolayı Mutfak Tıkanıklığı gibi problemler yaşanabilmektedir. Diğer Mutfak Tıkanıklığı operasyonlarında olduğu gibi rögar açma operasyonlarında da teknolojinin nimetlerinden yararlanmaktayız. • Alemdağ Öncelikle cihazın kamerasının hangi noktada bloke olduğunu tespit ediyoruz. • Alemdağ robotik cihazımız ile trafik sıkışıklığına müdahale ediyoruz. Mutfak Tıkanıklığı sonra delik kısa sürede açılır. • Alemdağ Mutfak Tıkanıklığı açma işlemi sırasında boruların değiştirilmesi gerekiyorsa bu konuda müşterilerimize gerekli desteği sağlamaktayız. Alemdağ Tüm Mutfak Tıkanıklığı açma süreçlerinde firmamızdan destek alarak soruna en etkili çözümleri bulabilirsiniz. Alemdağ 7 gün 24 saat sizlere hizmet veren ve Alemdağ müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma ile çalışmak isterseniz size bir telefon kadar yakınız..

Alemdağ Mutfak Tıkanıklığı Açma
Alemdağ Mutfak Lavabo Mutfak Gider Açma - 750.TL FİYATLARLA
 • Alemdağ Mutfak Gider Açma
 • Alemdağ Tuvalet Tıkanıklığı ç Açılır
 • Alemdağ Tuvalet Tıkanıklığı Açma
 • Alemdağ Lavabo Tıkanıklığı Açma
 • Alemdağ Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanıklığı Açma
 • Alemdağ Mutfak Tıkanıklığı Açma
 • Alemdağ Klozet Tıkanıklığı Açma
 • Alemdağ Alaturka Mutfak Gider Açma
 • Alemdağ Robotla Mutfak Gider Açma
 • Alemdağ Makineli Mutfak Gider Açma
 • Alemdağ Lavabo Mutfak Gider Açma,
 • Alemdağ Lavabo ç Mutfak Gider Açma,
 • Alemdağ Lavabo Tuvalet Tıkanıklığı Açma
 • Alemdağ Lavabo Pimaş Mutfak Gider Açma,
 • Alemdağ Lavabo Mutfak Gider Açma,
 • Alemdağ Lavabo Tuvalet Tıkanıklığı Açma
 • Alemdağ Lavabo Borusu Mutfak Gider Açma,
 • Alemdağ Lavabo Su Mutfak Gider Açma,
 • Alemdağ Lavabo Giderini ç Açma
 • Alemdağ Tuvalet Mutfak Gider Açma,
 • Alemdağ Tuvalet ç Tıkanıklığı Açma,
 • Alemdağ Makineli Tuvalet Mutfak Gider Açma
 • Alemdağ Tuvalet Tuvalet Tıkanıklığı Usta Açma,
 • Alemdağ Tuvalet Gider Tıkanıklığı Açma,
 • Alemdağ Makineli Tuvalet Mutfak Gider Açma
 • Alemdağ Tuvalet Borusu Mutfak Gider Açma,
 • Alemdağ Tuvalet Klozet Tıkanıklığı Açma,
 • Alemdağ Makineli Tuvalet Mutfak Gider Açma
 • 349.TL-7/24 AÇIK -TESİSATÇİ!
 • Tıkla Ara
 • 05326671748

Alemdağ Tüm Basit Mutfak Gideri Açmaktayız..

Alemdağ Klozet Mutfak Gideri Açmak

At Lavabo Mutfak Gider Tıkanıklık Açma, we do not take advantage of the need for efficient plumbing services to overcharge our clients in North Alemdağ. Our prices are very affordable because we care about our customer's satisfaction.

Alemdağ Tuvalet Mutfak Gideri Açmak

Our policy of transparency ensures that we do not have any hidden cost — rest assured of a transparent fee when you contact Lavabo Mutfak Gider Tıkanıklık Açma.

Alemdağ Wc Mutfak Gideri Açmak

Our policy of transparency ensures that we do not have any hidden cost — rest assured of a transparent fee when you contact Lavabo Mutfak Gider Tıkanıklık Açma.

pipe image North Alemdağ

Alemdağ Lavabo Mutfak Gideri Açmak

Lavabo Mutfak Gider Tıkanıklık Açma possesses all the necessary license that give our plumbers the legal backing to carry out their duties. Our plumbers are also well trained.

Alemdağ Mutfak Mutfak Gideri Açmak

We ensure to respond swiftly to our clients when they need us. Our emergency plumbers are always on standby, awaiting your plumbing or heating distress call.

Alemdağ Pimaş Mutfak Gideri Açmak

We ensure to respond swiftly to our clients when they need us. Our emergency plumbers are always on standby, awaiting your plumbing or heating distress call.

45 DK 'da Hızlı Hizmet - 27 Yıl Deneyim Farkımız
 • 349.TL-7/24 AÇIK -TESİSATÇİ!
 • Tıkla Ara
 • 05326671748

21 NİSAN 2024

quote icon North Alemdağ

review star North AlemdağTıkalı Gider Açma Fiyatları | En Ucuzu

google icon North Alemdağ
Alemdağ

Alemdağ

21 NİSAN 2024

quote icon North Alemdağ

review star North Alemdağ7/24 Nöbetçi Tıkanıklık Servis - 7 Gün 24 Saat Hızlı Tesisatçı.

google icon North Alemdağ
Alemdağ

Alemdağ

21 NİSAN 2024

quote icon North Alemdağ

review star North AlemdağKırmadan Tıkalı Gider Borusu Nasıl Açılır.

google icon North Alemdağ
Alemdağ

Alemdağ

21 NİSAN 2024

quote icon North Alemdağ

review star North AlemdağEn Uygun Tıkalı Boru Açma Fiyatları 2023
Thanks

google icon North Alemdağ
SELİM Usta

SELİM USTA

21 NİSAN 2024

quote icon North Alemdağ

review star2 North AlemdağPimaş Tıkanıklığı Açma - Tıkanan Borular Nasıl Açılır?.

google icon North Alemdağ
Pimaş Tıkanıklığı Açma - Tıkanan Borular Nasıl Açılır?

SELİM USTA

21 NİSAN 2024