Alemdağ Tuvalet Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Acil Alemdağ Tuvalet Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

05326671748

4 Ways to Unblock a Toilet that Won’t Drain

Alemdağ Tıkanmış veya arızalı bir tuvalet çok dağınık vericidir ve uygunsuz olmak daha kötüdür. Alemdağ Evinizde bir karmaşa yaratır ve sizi rahatsız eder.

Bu gönderi, bu durumla nasıl başa çıkabileceğinize kadar yardımcı olmak içindir - kolayca düzeltilebileceği için umutsuzluğa kapılmayın veya paniğe kapılmayın. Oldukça zor olabilse de, özellikle Alemdağ evde bir pompanız varsa, bunu kendiniz yapabilirsiniz. Aksi takdirde, bunu sizin yerinize yapmak için Alemdağ 'nın önde gelen sıhhi tesisat şirketinden hizmet alabilirsiniz.

 1. Pompa Kullanarak Tuvalet Tıkanıklığını Açma Yöntemler,

Bu, modası geçmiş olsa bile tuvaleti açmanın kesin ve etkili bir şekilde anlatılmasıdır. Bu adım, bir Pompa ve ciddi bir dirsek yağı kullanır. İzlenecek adımlar aşağıdadır.

 • Klozet ağzına kadar doluysa yeterli suyu boşaltın, bu su üzerinize sıçramadan veya klozet kapağından dökülmeden Pompau kullanın.

Küçük bir kase kullanın ve dalmanız için yer açmak için suyu alın.

 • Pompau değiştirilebilen klozetin içine yerleştirin - Pompa içindeki havanın çıkışının kapsamını sağlamak için daha ayrıntılı ve yönlendirilmiş olarak indirilir.
 • Klozetin altında açıklığın sıkı bir şekilde birleştirilmesi, borulardan dışarı doğru itin.
 • Yukarı ve aşağı hareketlerle değişmeye dalmaya başlayın. Bu, mevcut suyu tuvaletin tesisatında ve borularına zorlanacak ve mevcut olanları giderecektir. Daldırma başarılı olursa klozetteki su seviyesi azalacaktır.
 • Bir kova su alımı ve yavaş yavaş klozetin içine sızması, klozetteki su seviyesinin düşmesinde olmamasının gidip gitmediğini anlayacaksınız.
 • Su seviyesi düşmezse blok giderilene kadar daldırıp su dökmeye devam edin.

Bir Pompaunuz yoksa, bunu yapmayı başka yollar da var.

 1. Sabun ve Sıcak Su Kullanarak Tuvalet Tıkanıklığını Açın

 • Fazla suyu klozetten elle çıkarın ve bir galon sıvı seçmek için yeterli alanınızın olduğundan emin olun. Küçük bir kap veya bardak kullanarak suyunu boşaltın ve tükenen suyu tekrar klozete dökmeyin.
 • Sadece klozete birkaç parça kalıp sabun, bulaşık deterjanı veya şampuan ekleyin.
 • Bir galon suyunun oluşmasına ama kaynamasına izin vermeyin, içilebilir bir sıcaklık uygundur çünkü çok sıcak su klozetinizi çatlatabilir. Sıcak suyu klozetin içine boşaltın ve 20 dakika bekletin.
 • Sifonu çekin ve sifon çekerse tıkanıklık giderilmiş olur ve özgürsünüz, ancak yine de taşarsa, bu adımı tekrarlamanız veya başka bir yöntem denemeniz gerekir.
 1. Karbonat ve Sirke ile Tuvalet Tıkanıklığını Açın

Suyun üzerinden elle klozetten çıkarılmalı ve klozetin içine bir bardak karbonat ve 2 bardak beyaz sirke dökülmelidir.

Bu karışımlar aşırı baloncuk oluşturacaktır, paniğe gerek yok; Bu nedenle önce daha fazla suyu çıkarmanız gerekir. Baloncukların 20 dakika oturmasına izin verin ve sonra yıkayın.

 1. Elbise Askısı ile Tuvalet Engelini Kaldır

Bir çift tek eldiven eldiveni giyinir ve bir tel elbise askısının çözünmesini sağlar. Düzleştirilmiş telin bir ucu bir bezle sarın ve koli bandı kullanarak sağlamlaştırmanın.

Bu, klozet kapağınızı çizmemesini sağlayacaktır. Askıyı kullanarak pisliği borudan aşağı itin, tuvaleti sifonu depolamaya kadar bunu yapmaya devam edin.

Teli dairesel bir hareketle itin ve bükün; Telin tıkanıklığa veya engele çarptığınız takdirde, göreve ulaşılamaz olabilir.

Alemdağ Acil Tesisatçıyı Arayın

Tüm bu bozulma olursa, o zaman Alemdağ 'daki yerel bir tuvalet tesisatını aramanız gerekir. Tıkanıklığa ulaşmak için klozet kapağını yukarı doğru çekerek büyük bir ameliyat işlemine yardımcı olacaklar.

Alemdağ 24 saat acil tesisat hizmeti sunuyoruz, aramanıza acilen katılacak ve sahip olabileceğiniz her türlü sorunu çözecek tesisatçılarımız var.

Alemdağ 'nın önde gelen bir sıvı tesisat sistemi olarak, çok çeşitli acil durum servislerimiz de var ve aramanızdan birkaç dakika sonra size yardımcı olmak için oradayız.

Alemdağ Hattımız her gün 24 saat ücretsiz, 05326671748 telefondan bizimle iletişime geçip sınava girebilirsiniz .

Popular Posts